Rádio srdcem

Radio_Srdcem_Kampan2019_LCD_1920x1080_OK

V pondělí 4. listopadu začala ve všech obchodech společnosti Lidl sbírka Srdce dětem na pomoc rodinám s vážně nemocnými dětmi. Jejím pořadatelem je o.p.s.  Život dětem, která nemocným dětem pomáhá již 20 let. Se sbírkou se budete v obchodech Lidl potkávat až do 17. listopadu. Srdce dětem je tradiční sbírka, která se koná ve všech prodejnách Lidl již po osmé. Za tu dobu se zásluhou sbírky podařilo zlepšit život 3 662 nemocným dětem. Jako každoročně si můžete u pokladen společnosti Lidl zakoupit samolepku ve tvaru srdíčka za minimální částku 30 Kč a tím přispět dětem, které se bez pomoci druhých opravdu neobejdou. Jedná se o rodiny s vážně nemocnými dětmi, které často potřebují celodenní péči, takže rodina žije jenom z jednoho platu. Často ale na tuto velmi náročnou péči zůstane jenom jeden z rodičů, většinou maminka a dostává se tak do velmi svízelné finanční situace.

V roce 2018 se v rámci sbírky Srdce dětem podařilo získat pro nemocné děti neuvěřitelnou částku 30 000 000 Kč. Přitom od zákazníků získala o.p.s. Život dětem pro nemocné děti 28 557 850 Kč a společnost Lidl tuto nádhernou částku doplnila na 30 miliónů korun. Když zástupkyně o.p.s. Život dětem na Staroměstském náměstí v Praze 8.12. 2018 v rámci koncertu Rádio srdcem pro Život dětem přebíraly z rukou generálního ředitele společnosti Lidl Pavla Stratila šek na tuto úžasnou částku, měly slzy v očích a jen těžko hledaly slova díků.

Prosíme, přijďte i tento rok do některého z obchodů společnosti Lidl a přispějte nemocným dětem zakoupením samolepky. Kolik Život dětem pro nemocné děti získá tentokrát, to se dozvíte 7. prosince na Staroměstském náměstí v Praze na koncertě Rádio srdcem pro Život dětem. Nemocné děti můžete podpořit taky zasláním dárcovské SMS ve tvaru DMS ŽIVOT DETEM 60 na číslo 8 77 77. Moc Vám za Vaši laskavou podporu děkujeme.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s