Školní výbava podle Little Rock Star. Trička JSEM BEDNA a NEPOSLOUCHÁM JEN TAK NĚKOHO

Značka českého dětského oblečení Little Rock Star dlouhodobě prosazuje nekonečné prázdniny. Ale bude zřejmě chvíli trvat, než náš záměr padne na úrodnou půdu. Proto jsme prozatím připravili základní výbavu oblečení, se kterou bude zářijový návrat do školních lavic pro děti mnohem veselejší.

Maminky už vědí, že každý rok je potřeba koncem srpna doplnit zásobu čistých a letním řáděním nepoznamenaných triček (NEPOSLOUCHÁM JEN TAK NĚKOHO, JSEM BEDNA, ORIGINAL, POŘÁD BYDLÍM Z MATKOU). Hodí se i pohodlné tepláky (NEPLÁCAT) nebo nová sukýnka pro radost (TÁTA TAKY ŽEHLÍ). Je příjemné zahájit školní docházku v oblečení, které vám mluví z duše. A protože Little Rock Star nezapomíná ani na rodiče, vznikl speciální model, dostupný v dámském i pánském provedení, vhodný zejména na třídní schůzky (MŮŽU ZA TO JÁ).

 Oblečení značky Little Rock Star inspiruje život českých dětí a rodičů, je ušité šikovnými švadlenami, obrázky jsou natištěné barvami atestovanými i pro novorozence, vše vzniká v ČR. Střihy jsou vyzkoušené a díky pečlivě vybírané bavlně trička, body, tepláky, šaty a další kousky nikde neškrtí ani neštípou. Oblečení dlouho vydrží, takže si ho užijí i další generace, poctivé provedení zaručuje ocenění ČESKÁ KVALITA – QZ, ZARUČENÁ KVALITA, které jsme obdrželi. Při výrobě spolupracujeme také s chráněnými dílnami.

Další naše modely najdete na www.littlerockstar.cz nebo v obchodě: Francouzská 11, Praha 2 

O LITTLE ROCK STAR

Little Rock Star je malá česká firma, kterou založily z čistě praktických důvodů kamarádky Lenka Attelová a Eleonora Přikrylová. Jak přicházely na svět děti, stále narážely na nedostatečnou nabídku vkusného dětského oblečení. Po nečekaných turbulencích v jejich osobních životech vznikla Little Rock Star částečně také jako terapie. Oblečení Little Rock Star vyrábějí zkušené české švadleny z pečlivě vybírané 100% bavlny. Originální kolekce jsou limitované, potisky zajišťují vybraní čeští tiskaři. Little Rock Star spolupracuje při výrobě oblečení s chráněnými dílnami a obdržela ocenění ČESKÁ KVALITA – QZ, ZARUČENÁ KVALITA.
Kromě internetového obchodu na www.littlerockstar.cz můžete navštívit také kamennou prodejnu na adrese: Francouzská 11, Praha 2.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s