Vyšlápni si s rodinou, krásnou Lipskou krajinou!

Do začátku školního roku už nám zbývají jen dva týdny. A protože s počasím se nám to taky za chvilku začne lámat k podzimu, je třeba využít každý volný slunečný den. A pokud nemáte ještě tip na tuto sobotu, pak tu jeden takový pro vás máme. Zveme vás na Vysočinu, tentokrát na Havlíčkobrodsko. Pěšky i na kole se můžete již tuto sobotu 17. srpna vydat na trasy již XII. ročníku „Lipského putování“. Pro všechny milovníky pochodů i cykloturistiky jsou v krásném okolí obce připraveny pěší trasy (4km, 12km a 18km) a cyklotrasy (12km, 25km, 35km a 65km).

Nejkratší trase je určena hlavně rodičům s dětmi. Děti zde budou plnit různé úkolu a mohou ji celou zdolat na kole. A pokud nemáte ještě doma zkušeného cyklistu a vaše dítko se ještě vozí v kočárku, pak i tato trase je určena pro vás. Musíte ale počítat s tím, že bude trošku hrbolato-kopcovitá a více méně se na ní i zapotíte.

Start pro všechny, bez ohledu jakou trasu si vyberete, je od 8:00 do 11:00 na zahradě Pohostinství na Růžku v Lípě, kde pro vás bude připraveno i občerstvení. Těšit se můžete na palačinky, které většina dětí, až na to moje, přímo miluje. Na své si přijdou také milovníci masa – krom sladkého si budete moci vybírat i z klobás, guláše…a nebude chybět ani zmrzlina či studené pivo. Na to samé místo pak dorazíte i v rámci cíle. A pokud budou mít děti po zdolání celé trasy ještě sílu, můžete je „vypustit“ na trampolínu nebo skákací hrad. Večerní program bude pokračovat na parketu u místní hospůdky taneční zábavou.

Emco Biskiti sušenky

A protože na správném výletě nesmí chybět zdravá svačinka, tak tu pro vás máme tip i na tu. U nás vítězí sušenky Emco a i tentokrát je přibalíme na cestu.. Skvěle chutnají, navíc obsahují spoustu ovesných vloček, které jsou zdrojem vlákniny. Ta vás zasytí a posilní. Ovesné sušenky Emco jsou proto ideálním společníkem na všechny vaše cesty.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s