Do Prahy zavítá Slamák! Festival venkova ve městě nabídne Aničku Slováčkovou, influencery, cirkusové umělce i kulinářské zážitky

Slamak_BB_h_1ku5_OK

Po vzoru anglických festivalů připravuje dětská značka Pigy festival Slamák s podtitulem „Zažijte venkov v Praze“. Akce se uskuteční 5. října v Botanické zahradě hl. města Praha a vystoupí na ní například Anička Slováčková, Milan Peroutka, vítězka Porty 2018 Tereza Balonová, dětmi oblíbené prasátko Pigy nebo za přednášející influenceři Margit Slimáková, Lucie Van Koten nebo Dominik Landsman. Jednodenní akce plná chutí, hudby, zvyků a tradičních řemesel slibuje netradiční festivalové zóny, kde rodiče a jejich děti poznají lépe český venkov a regionální produkci.

 První ročník festivalu Slamák se uskuteční již letos na podzim, 5. října v Botanické zahradě hl. města Praha. Pro návštěvníky bude připraveno 5 různorodých zón, ve kterých se bude odehrávat speciální program. Ve Stodole si návštěvníci vychutnají akustické koncerty Aničky Slováčkové, Milana Peroutky, divadlo nebo stand-up show. V Busking zóně se mohou těšit na pouliční umělce. Oblíbená dětská zóna s prasátkem Pigy – Pigy Selátkov – přivítá dětské hvězdy, kouzelníky, tanečníky i divadlo pro děti. Všechny ženy, maminky, babičky si budou moct zaskočit Na Kafíčko, kde na ně čeká povídání s českými blogerkami a blogery (nejen o ženských problémech!), ale také s oblíbenými moderátory. Pro chvíle odpočinku a pohody je pak určená Čítárna – známé osobnosti budou číst malým i velkým posluchačům. A pro všechny zvídavé duše je také připraven Krmelec, kde vystoupí se svými přednáškami čeští odborníci z oblasti jídla, zdravé výživy i alternativního stravování.

Slamak01_retouch_out_3000px

Ve festivalových přednáškových zónách s názvem Krmelec, Na kafíčko, Čítárna nebo v pouliční artové zóně se představí například dietoložka a bloggerka Margit Slimáková, influencerka Lucie Van Koten nebo na Dominik Landsman, autor knihy a blogu Deníček moderního fotra.  Předčítat budou např. Arnošt Goldflam, Pavel Renčín nebo Karel Heřmánek

„Inspiraci pro tento festival jsme čerpali v zahraničí. Zejména v Anglii jsou festivaly, kde lidé zažívají reálnou produkci umělců do vzdálenosti pěti metrů velmi populární. Věříme, že i čeští návštěvníci jsou připraveni nasát atmosféru venkova ve městě a ukázat například svým dětem, že i na vesnici mohou zažít spoustu zábavy a zajímavých věcí,“ vysvětluje za organizátory akce Zdenka Chocholoušová, manažerka dětských produktů skupiny Active.

Slamak02_retouch_out_3000px Program na Slamáku je tedy určený pro celou rodinu a více informací o vstupném a programu naleznete na http://www.slamak.cz.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s