Kdo se bojí, nesmí na výlet

vzp

A to by přece byla škoda. Prázdniny jsou přece období poznávání nových míst nebo vracení se tam, kde to máme rádi.

Pravdou ale je, že o prázdninách se dětem stává nejvíce úrazů. Nemusí to být zrovna pád z Prachovských skal, jako se to stalo Haně v populární písničce Ivana Mládka. Ale i tak na děti během léta číhají úrazy, kde se podíváte ‒ na koupališti, v lese, na hřišti.

To ale neznamená, že bychom neměli děti na výlety pouštět. Naopak! Jen jim nezapomeňte zopakovat pár důležitých rad: například, aby nepřeceňovaly vlastní síly, neskákaly do neznámé vody a neprozkoumávaly zbrkle neznámý terén.

Když už k úrazu dojde, v devíti z deseti případech jde o zlomeninu, zbývající desetinu tvoří úrazy břicha, hrudníku nebo hlavy. Ani sebeopatrnější dítě před úrazem neochráníte, dobré ale je pořídit mu úrazové pojištění.

Pojišťovna VZP, a. s. (PVZP) nabízí speciálně na prázdniny dětské úrazové pojištění Medvídek ‒ Léto 2019. Počátek pojištění si zvolíte sami, pojistná ochrana trvá dva měsíce. A na kolik to vyjde? Podle výše pojistné částky trvalých následků úrazu a hospitalizace zaplatíte 199, 299 nebo 399 korun. Medvídka si můžete sjednat na všech pobočkách PVZP i VZP ČR.

Teď už není důvod k obavám, užijte si krásné léto plné báječných výletů.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s