Po čem děti touží?

detske-hriste-big-backyard-grand-canion-001

Touto otázkou se ve Hřiště Piccolino zabývají neustále. Možná bychom si ale měli položit tuto otázku trošku jinak. Co je dobré pro rozvoj dítěte a současně po tom děti touží?

Náš hlavní tip na skvělý dárek pro děti je dětské hřiště z cedrového dřeva.

Nákup dětského hřiště je ale věc, kterou obvykle absolvujeme jen jednou za život. Rodiče si tak nejčastěji plní své dětské sny, prarodiče si zajišťují pozornost vnoučat a možnost se s nimi častěji a déle vidět a jasný vítěz této soutěže jsou děti, které tak nakonec získají svůj soukromý prostor na zahradě, předpokládající dostatečné bezpečí, rozvíjející fantazii dětí, vytvářející podmínky pro rozvoj motoriky, společenského cítění i zdravého sebevědomí v souvislosti se zdoláváním stále náročnějších překážek.

Kvalitní hřiště je ale i designovým prvkem, která na poměrně dlouhou dobu ovlivní vzhled zahrady.

Nabídka na trhu je skutečně široká, od jednoduchých a prostorově nenáročných houpačkových modulů z modřínu, nebo smrku, přes jednoduché herní věže, které můžete postupně rozšiřovat a přizpůsobovat, až po designově jedinečná hřiště z cedrového dřeva nejrůznějších výrobců ze zámoří.

A právě dovážená hřiště z cedrového dřeva mají nepřekonatelný design. Cedrové dřevo je mnohem méně náročné na údržbu a voní. Hřiště jsou nejčastěji plně vybavena hracími prvky, jako jsou houpačky, skluzavky, tobogany, vlajky, hrací moduly, atd. v kvalitě, která významně převyšuje běžný evropský standard pro soukromý sektor.

Ale, co je nejdůležitější – děti je milují pro jejich velikost, komplexnost a vybavení.

Hřiště ze zámoří si obvykle nemůžete stavět, jako je tomu u modulárního systému evropských výrobců. Hřiště je obvykle dováženo v jedné specifikaci, která ovšem zahrnuje všechno běžné vybavení.

Investice do nového hřiště v unikátní kvalitě i designu přinese nejen spoustu zábavy dětem a jejich kamarádům, ale současně poskytne dětem jejich vlastní bezpečný prostor, vytvoří podmínky pro rozvoj jejich motoriky, smyslu pro hru, fantazii a vynalézavost.

Pokud se o dětských hřištích (včetně těch z cedrového dřeva) chcete dozvědět více, navštivte web www.hriste-piccolino.cz, nebo se prostě přijeďte se i s dětmi podívat na showroom Hřiště Piccolino v Praze na Kutnohorské ulici, kde je vystaveno celkem 30 produktů z Evropy i z celého světa.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s