TICHÁ NOC? TO CHCEŠ MOC!

Tipy na vánoční dárky od Little Rock Star

Little Rock Star, česká značka oblečení s názorem, před letošními Vánocemi uzavřela dohodu s Ježíškem a stane se hlavním dodavatelem „měkkých“ dárků, které u dětí obyčejně nebývají právě v kurzu. Tentokrát však bude vše jinak. Originální černobílé oblečení, ušité českými švadlenami z kvalitní bavlny, si děti i dospělí zamilují. Nekouše, neškrtí, i po několika vypráních vypadá stejně dobře a odolává všem módním trendům. Osobité modely upřímně vyjadřují zásadní názory obdarovaných a zároveň pomohou rozproudit atmosféru Vánoc tak, aby byly opravdu ŠŤASTNÉ A VESELÉ.

PRO DĚTI:

I LOVE JEŽÍŠEK

_M8R0979.JPGVolnočasové modely dětských triček a bodýček I LOVE JEŽÍŠEK nebo TICHÁ NOC? TO CHCEŠ MOC! jsou důstojným úborem pro sváteční chvíle u vánočního stromečku, případně praktickým a neotřelým dárkem. Také designy PUNK IS BORN, CHAOS nebo třeba NEŠIŠLEJ NA MĚ – ZŮSTANE TI TO! dokáží podtrhnou speciální, neopakovatelnou náladu, kterou první Vánoce s čerstvými miminky přinášejí. Vhod může přijít i černý bryndák ZLATÉ PRASÁTKO. Na Silvestra se pak děti mohou převléknout do outfitu JEDU NADORAZ.

Cena: Dětské body 390 Kč, Dětské tričko: 390 Kč Dětský bryndák: 190 Kč

www.littlerockstar.cz

PRO MUŽE:

PROTOŽE BAGR

Tričko s designem PROTOŽE BAGR říká vše. Pod vánočním stromečkem ho ocení všichni správní muži. Výborně jim poslouží zejména na rodinných oslavách, na poradách, nebo po nočních návratech odkudkoliv. Někdy jsou slova zbytečná a vyplatí se řešit to tričkem. Pořiďte mu takové.

Pro muže, kteří si nejen po Vánocích rádi pročistí hlavu dobrou muzikou, jízdou na kole, případně obojím, je zase určeno triko KOLO.

www.littlerockstar.cz

Cena: Pánské tričko 490 Kč

PRO ŽENY

SANDOKAN nebo MAMINKA

Jestli chcete ženu vánočním dárkem opravdu příjemně překvapit, a zároveň vnést pod vánoční strom trochu nostalgie, máme tip. Darujte tričko se Sandokanem, malajským tygrem, které vládlo módnímu nebi před pár desítkami let a jeho čas znovu přichází. Tenkrát po něm toužily všechny holčičky pokaždé, když přijela pouť. Teď vaši ženu spolehlivě dojme a garantujeme, že už nebude chtít nosit jiné.

Pro maminky, které před romantikou dávají přednost tvrdší muzice, má Little Rock Star další vánoční alternativu. S tričkem MAMINKA, vyvedeném v designu trash-metalové skupiny Metallica, nemůžete šlápnout vedle. O své nositelce spolehlivě prozradí, že je laskavou maminkou, se kterou nikdy není nuda.

www.littlerockstar.cz

Cena: 490 Kč

Další oblečení s názorem najdete na  www.littlerockstar.cz.

Rády vám dodáme jakékoliv další informace a poskytneme fotky v tiskové kvalitě.
Děkujeme, pěkný den.

Nikola Kužílková

Email: nikola.kuzilkova@gmail.com
Tel: + 420 777 325 256

Little Rock Star

O LITTLE ROCK STAR

Little Rock Star je malá česká firma, kterou založily z čistě praktických důvodů kamarádky Lenka Attelová a Eleonora Přikrylová. Jak přicházely na svět děti, stále narážely na nedostatečnou nabídku vkusného dětského oblečení. Po nečekaných turbulencích v jejich osobních životech vznikla Little Rock Star částečně také jako terapie. Oblečení Little Rock Star vyrábějí zkušené české švadleny z pečlivě vybírané 100% bavlny. Originální kolekce jsou limitované, potisky zajišťují vybraní čeští tiskaři. Little Rock Star spolupracuje při výrobě oblečení s chráněnými dílnami a obdržela ocenění ČESKÁ KVALITA – QZ, ZARUČENÁ KVALITA.
Kromě internetového obchodu na www.littlerockstar.cz můžete navštívit také kamennou prodejnu na adrese: Francouzská 11, Praha 2

_M8R0979.JPG

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s