Češi ve slevách kupují hlavně stany, spacáky a oblečení

trendy_z_vystavy_stanu_01_WEBSIZE

Začátek srpna je každoročně obdobím očekávání velkých slev a výprodejů outdoorového zboží. Stejně je tomu i letos, kdy jeho ceny mohou klesnout až o 70 %.

„Startují obří slevy outdoorového zboží, kupují se hlavně stany, spacáky a oblečení, ale také karimatky, kempinkový nábytek, boty a batohy. Ceny mohou klesnout až o 70 %,“ potvrzuje Jaroslav Skalka, organizátor Výstavy stanů a vybavení do přírody v pražských Letňanech, která v neděli 13. srpna – po téměř třech měsících – končí. Jedná se o největší akci svého druhu v Evropě a její poslední týden bude jako každý rok plný velkých slev tisíců položek turistického a outdoorového vybavení a zlevněno bude vlastně veškeré zboží.

Oblíbený je i výprodej vystavených kusů, na který návštěvníci každoročně čekají. Největší zájem je o vystavené stany, spacáky a karimatky, které budou zlevněny až o 65 %. K velkým rodinným či drahým expedičním stanům se tak zájemci dostanou velice výhodně. Zboží přitom není nijak poškozeno, protože bylo vystaveno v hale a chráněno před povětrnostními vlivy. Výprodej vystavených kusů dává šanci zakoupit špičkové stany, spacáky a další vybavení za ceny, které si může dovolit každý.

„Důvodem velkých slev je fakt, že byť je léto ještě v plném proudu, tak pro prodejce sezóna pomalu končí a je potřeba ve skladech uvolnit místo pro podzimní a zimní zboží. V mnoha případech tak jdou pod pořizovací ceny. Pokud se ale nechcete probírat už jen okrajovými velikostmi a barvami nebo vybírat z posledních kusů, nenechávejte nákupy na poslední chvíli,“ dodává Vít Hruška, specialista na outdoorové zboží z e-shopu http://www.4camping.cz.

trendy_z_vystavy_stanu_05_WEBSIZE

Praktické informace o Výstavě stanů a vybavení do přírody:

* Výstava stanů a vybavení do přírody se koná v PVA EXPO Praha Letňany

* Najdete zde největší výběr turistického a outdoorového zboží na českém trhu od stanů, spacáků, karimatek, kempinkového nábytku, batohů, oblečení a obuvi, po vařiče, nádobí, baterky, čelovky, nože atd.

  • Na ploše 10 500 m² najdete 150 outdoorových značek
  • Doprovodný program zahrnuje promítání cestovatelských filmů, soutěž zručnosti, možnost vyzkoušet si lezeckou stěnu nebo ochutnat expediční stravu. Pro děti je zde dětský koutek.
  • Ti, kdo to mají do Prahy daleko, pak nakoupí identický sortiment na 4camping.cz.

* Můžete soutěžit o atraktivní ceny v hodnotě jednoho milionu korun!

* Otevírací doba: PO–PÁ: 13–20 hodin, víkend: 10–20 hodin

* Vstup i parkování zdarma! www.vystavastanu.cz

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s