KRTEČKOVY PLENKY nadchly i moderátory Evropy 2

web

Rodiče, pozor! Dnešní tip je pro všechny mámy a táty, kteří se nemohou vyznat v nepřeberné nabídce plenek pro děti.

My v redakci máme dítka už vcelku odrostlá, ale moc dobře si pamatujeme na doby, kdy jsme přecházeli od jedné značky ke druhé a hledali tu NEJ plenku, která neproteče, neposouvá se, na které se neodchlipuje suchý zip a která nemá ani jiné drobné nešvary, které nám, rodičům, život opravdu nezlehčovaly. V době našeho mateřství se například tolik neřešila otázka ekologie, ale víme, že aktuálně spousta maminek kouká i na to, aby plenky byly ekologické – ideálně vyrobené bez latexu a škodlivých látek. Takže pokud máte aktuálně miminko anebo přírůstek do rodiny teprve čekáte, pak vězte, že máte velké štěstí, protože takové super absorpční, elastické plenky s vysokou ochranou proti úniku jsou KRTEČKOVY PLENKY a v obchodech je stroprocentně nepřehlédnete.

DB_Premium_S_3D

KRTEČKOVY PLENKY byly vyvinuty odborníky a vyrobeny za použití nejmodernějších technologií. Vše je kontrolováno a opakovaně testováno v evropských laboratořích. KRTEČKOVY PLENKY mají výborné savé vlastnosti a zejména díky přítomnosti absorbentu SAP vydrží vaše děťátko až 12 hodin bez přebalení.

 

Zadní části plen nechybí pružný okraj, který zabraňuje protečení. Plenky jsou extra jemné a vysoce prodyšné, současně i velmi ekologické, neboť jsou vyráběny bez latexu a dalších škodlivých látek.

Nejdůležitější informací pro vás je, že KRTEČKOVY PLENKY nejsou běleny chlorem, nejsou parfémovány, a tím jsou výrazně šetrnější k pokožce vašeho děťátka.

fb

A právě KRTEČKOVY PLENKY nadchly i moderátory Evropy 2, Pavla Cejnara a Nastyho, kteří na Facebooku Evropy 2 soutěžili o nejrychlejší přebalení svých synků. A že to Pavel i Nasty nedělali poprvé, o tom svědčí i video zde. A protože PIGYMÁMA má pro vás i zprávy ze zákulisí soutěže, tak pozorně čtěte: KRTEČKOVY PLENKY a dárkový poukaz v hodnotě 5000 Kč může vyhrát i poslední komentář avizované soutěže na Facebooku. Takže se svým komentářem moc neváhejte. Soutěž může být ukončena každou chvíli…

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s