Barevná vlna kostiček zaplaví před koncem školního roku hradecké Futurum

Futurum_Mega_Bloks_01

Závěr školního roku se nezadržitelně blíží a děti se již nemohou dočkat nadcházejících prázdnin a s nimi spojených her, dobrodružství a zábavy. Jako ochutnávku připravilo obchodní a zábavní centrum Futurum Hradec Králové barevný herní týden. Na ploše 150 metrů čtverečních zde vyrostou tři bazény naplněné populární stavebnicí Mega Bloks. Všem malým i větším stavitelům budou volně přístupné od soboty 24. června do neděle 2. července.

Rozhodli jsme se konec školního roku všem školou i školkou povinným zpestřit. A zároveň rodičům umožnit poklidné nákupy a přípravy na dovolenou nebo prázdninové výlety, zatímco si budou jejich děti hrát. Vstupné bude zdarma, stejně jako již standard bezplatného parkování v našem centru,vysvětluje marketingový manažer OC Futurum Hradec Králové Pavel Urban.

Futurum_Mega_Bloks_02

Herny budou v provozu denně od 10 do 18 hodin, kde budou dětem k dispozici animátoři. Průběžně zde budou probíhat také stavitelské soutěže.

Navíc poslední školní den, v pátek 30. června, na děti čekají mnohé odměny. Po předložení vysvědčení dostane každý školák zmrzlinu zdarma.  Zároveň bude možné si zahrát o dárečky na Kole štěstí. Společně s rodiči nebo kamarády budou mít malí návštěvníci možnost zvěčnit svou nedočkavost nebo veselé chvíle v crazy foto koutku.

Více informací na www.futurumhradec.cz

Futurum_mega_Bloks_03

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s