Pro dětské hřiště nebo trampolínu jedině do Piccolino!

DSC_0093_2S blížícím se létem a tropickými teplotami, které mnohdy padají i nyní na jaře, hodně z nás, rodičů, utíká z víru velkoměsta na chaty, chalupy, zahrady. A pokud už máte, stejně jako my, dítka, která umí chodit a běhat, pak jistě uvítáte nějakého „pomocníka“, který vám to vaše dítko tak nějak zabaví. Naším TOP „pomocníkem“, kterého jsme objevili úplně náhodou, je značka PICCOLINO – výrobce a prodejce dětských hřišť. DSC_0044_5Díky tomu, že jejich sortiment je opravdu široký, si zde vybere téměř každý – na jednom místě můžete pořídit jak trampolínu, skluzavku, tak i dětský domeček, prostor na pískoviště a nebo jen hračky na písek. A protože je vždy lepší věci tohoto typu vidět v reálu, než-li se spoléhat no obrázky v e-shopu, zajeli jsme se s dětmi do takové jedné a také jediné prodejny a showroomu Piccolino zároveň podívat. Pro všechny pražáky příjemná zpráva – tato jediná prodejna Piccolino je v Praze 10-Dolních Měcholupech a pokud tam vyrazíte s dětmi, nebude se jim chtít domů, za to vám ručíme. Prodejna má otevřeno 6 dní v týdnu, všední dny od 9:00 do 17:00, sobota (březen – září) od 10:00 do 13:00.

DSC_0070_2

Při vstupu do showroomu – a teď si nepředstavujte prosklenný showroom například automobilek – ale velkou plochu plnou prolézaček, trampolín, domečků – kde si vaše děti mohou hrát, jakkoli dlouho budou chtít – a vy zatím můžete v klidu vše obhlédnout a prodiskutovat vaše požadavky na vybavení zahrady s personálem prodejny. A pokud děti přepadne potřeba typu „mamí, já chci čůrat“, pak i na to jsou zde připraveni :). Jen musíte s dětmi místností, kterou se prochází na toalety hodně rychle proběhnout, jinak vaše peněženka pocítí možnou újmu z nákupu omalovánek, pastelek a dalších drobných věcí, které budete cestou míjet. Aspoň takto to bylo u nás :).

DSC_0112

My jsme do Piccolina šli s konkrétním záměrem a to vyzkoušet a vybrat tolika dětmi oblíbenou trampolínu. V Piccolino nám ochotně s výběrem pomohli – od požadovaného rozměru až po informaci, jak takovou trampolínu udržovat. Trampolínu jsme si vybrali a dětem se po hodině pobíhání a hraní v různých domečkách domů vůbec nechtělo. Hlad ale zvítězil a ač se nám v Piccolino showroomu opravdu líbilo, jeli jsme se domů najíst 😊.

Takže za nás palec nahoru a rozhodně všem rodičům – tedy hlavně dětem – doporučujeme!

Více informací o Piccolino výrobcích se dozvíte zde.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s