Kam vyrazit, když to za okny bouří a prší nebo jsou teploty proklatě nízko? Znáte to, co dělat, když se doma děti už nudí? My z Jdem ven objevili jedno místo, které nabízí zábavu přesně pro tuto situaci. A vlastně nejen pro ni – vnitřní zábavní park TOBOGA Praha na Zličíně. Jediným nebezpečím je, že nebudete chtít odejít. Tak jako my…

1-DSCF3543Dominantou celého zábavního parku jsou obří tobogány a skluzavky, které vedou přes dvě patra. Děti se bát nemusí, dole zabrzdil každý. Velkým lákadlem je pak místní skákací drak. Postupně se všechny děti nechají sežrat. Skákat se ostatně může i na obřím trampolínovém poli.

Pro horolezecky zdatné jedince je zde přichystána nafukovací skluzavka. Vylézt sem dá trošku zabrat a cesta dolů je pěkně rychlá.

1-DSCF3563Lanové bludiště je plné tajemných zákoutí, slepých uliček, překážek a hlavně zábavy. V samém středu je překvapení. Děti se naučí nabíjet velmi rychle. Navíc i v letních měsících zde můžete bobovat či jezdit na kruhu.

Lezecké a skluzavkové části děti plynule prokládají jízdou na kolech, odrážedlech či na autíčkách. Trochu oddechnout si mohou u stolního fotbálku nebo hokeje.

Svůj koutek s lehčími variantami prolézaček a klouzaček, balonků a obřího lega zde najdou i nejmenší děti.

1-DSCF3573Pokud dostanete hlad, můžete využít místní restaurace. Nabízejí zde i dětská menu. Vyzkoušeli jsme a chutnalo nám.

Co si s sebou rozhodně nezapomeňte vzít jsou ponožky. Na koberce je vstup možný pouze v nich. A kdybyste je náhodou zapomněli, máte možnost si je koupit.

Otevřeno je denně od 9 do 20 hodin. Přijít můžete na hodinku – v našich očích nemožné – a nebo zůstat celý den – to už se realitě více blíží. Bližší informace o vstupném naleznete zde.

Hezký hrací čas přeje Markéta Palatin

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s