Zábavné kurzy in-line bruslení pro děti v Monkey’s Gym

A_foto in-line - prázdniny

Chcete, aby se Vaše dítko něco nového naučilo a aby ho to hlavně bavilo? Vyzkoušejte zábavné kurzy in-line bruslení pro děti, které po celé jaro pořádá v pátek a o víkendech sportovní centrum Monkey’s Gym ve svých pobočkách v Harfě (na střeše obchodního centra) a v Baby Clubu Juklík (na dopravním hřišti u ZŠ Bronzová).

A_P1090468S kurzy má Monkey´s Gym bohaté zkušenosti – samozřejmostí je propracovaná metodika a kvalifikovaní lektoři, kteří umí z učení udělat zábavu. Díky tomu dělají děti pokroky opravdu rychle. Každá lekce začíná rozcvičkou na bruslích na travnaté ploše. Děti se nejdříve učí na bruslích stát a ťapat, postupně se při bruslení osamostatňují a zkouší jezdit samy. Pro snazší učení tady mají spoustu pomůcek, děti jezdí mezi kužely, střílí na bránu a hrají hry, aby je bruslení od počátku hlavně bavilo. Malí bruslaři jsou rozděleni do skupin podle své úrovně – na začátečníky a mírně pokročilé. Na skupinku maximálně 15 dětí jsou vždy vyčleněni 3 lektoři. Věková hranice: pro děti od 4 let (mladší po individuální dohodě), kapacita 15 dětí. Pro děti je zcela zdarma přichystána svačina a pitný režim!

Kde a jak kurzy probíhají: Po celé jaro na obou pobočkách Monkey´s Gym – v sobotu vždy v Galerii Harfa, Praha 9 a v pátek odpoledne v pobočce Baby Club Juklík, Praha 5. Můžete si rezervovat místo v celém kurzu, který zahrnuje 4 vybrané termíny z každého bloku, případně se lze na neobsazená místa dohlásit i jednotlivě těsně před termínem. Velkou výhodou přihlášení do celého kurzu je, že lekce na sebe navazují, děti získají rychlejší výsledky a také máte jistotu místa – o in-line bruslení s Monkey´s Gym je totiž vždy velký zájem.

A_P1090334

Rezervace je nutná na https://monkeysgym.webooker.eu/Actions, info@monkeysgym.cz nebo na tel.č. 775 16 16 11.

Více informací zde.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s