Zapojte se do hlasování o Dobrou hračku 2016!

nejj

Chcete podpořit skutečně dobré hračky? Hračky, které jsou vkusné a děti nejen zabaví, ale také je budou rozvíjet a hravou formou učit něco nového? Hračky, na které se jako rodiče můžete spolehnout? Hračky, které dětem dlouho vydrží, jsou variabilní, podporují kreativitu nebo celé rodině přinesou pěkné zážitky při společném hraní?

Zapojte se do hlasování o Dobrou hračku 2016! Hlasovat můžete zde.

Projekt Dobrá hračka vyhlašuje Agátin svět – e-shop a kamenné prodejny. Vznikl jako reakce na neexistenci platformy, která by v českém prostředí prezentovala a podporovala kvalitní hračky, přinášela rodičům inspiraci a tipy pro rozvíjející zábavu jejich ratolestí. Stranou zůstává i společné hraní a vyrábění, ačkoliv krásné zážitky při hře jsou tmelem rodinného života.

Jak soutěž probíhá? Soutěž Dobrá hračka 2016 bude probíhat od 1. do 30. 4. 2016. Veřejnost bude hlasovat pro hračky v šesti věkových

 Hračky pro kojence a batolata

 Hračky pro děti od 2 let

 Hračky pro děti od 3 let

 Hračky pro předškoláky

 Hračky pro děti od 6 let

 Hračky pro děti od 9 let

V každé z nich je nominovaných pět jedinečných hraček – her, skládaček, tvořivých sad či puzzle. Jejich společnými jmenovateli jsou přínos pro všestranný rozvoj dítěte a jeho smysluplnou zábavu a kvalitní provedení od designu až po finální zpracování. Hračky byly nominovány do soutěže na základě dlouhodobě kladného hodnocení zákazníky a interního hlasování zaměstnanců Agátina světa.

Ocenění Dobrá hračka 2016 a odměny

Vítězové jednotlivých kategorií získají titul Dobrá hračka 2016 a budou jím označeni na webu agatinsvet.cz a v prodejnách Agátin svět. Každý hlasující získá jako odměnu slevový voucher na nákup v prodejnách či e-shopu Agátin svět. Všichni hlasující budou zařazeni do slosování o 10 dárkových balíčků.

Partneři projektu

Soutěž vyhlašuje Agátin svět (resp. K+L NET, s.r.o.). Partnery projektu je portál Jdemven.cz a časopis S dětmi v Praze.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s