SportJoy příměstské kempy v Praze

sport4

Hledáte vhodný program, jak zabavit svoje děti o prázdninách? Tak neváhejte a přihlaste své ratolesti na naše sportovní příměstské kempy! Profesionální tým SportJoy zajistí celodenní péči o Vaše dítě, plno sportů, zábavy, her a radosti z pohybu.

5 DNÍ 30 SPORTŮ

Sportjoy příměstské kempy jsou určeny pro děti a mladistvé z Prahy ve věku od 4 do 16 let. Po úspěšném minulém ročníku očekáváme přes 400 účastníků. Kempy pořádáme na Praze 4, 5, a 12.

sport2Cílem kempů je postarat se přes den o děti pracujících a často časově vytížených rodičů. Příměstské kempy zajišťují celodenní péči o dítě, plno zábavy, her a radosti z pohybu. Kempy jsou sportovně zaměřené, jelikož dětem sport a vůbec pohyb často v průběhu školního roku chybí. Děti na kempu nesportují jen na jednom místě, ale dostanou se i do okolí Prahy 4, získají nové kamarády, naučí se nové dovednosti, kolektivní spolupráci a smysl pro fair play a hlavně si odnesou spoustu zážitků.

sport1Nabízíme týden plný sportů a dobrodružství. Děti si vyzkouší v průběhu týdne více než 30 různých tradičních i netradičních sportů (!), které vedou zkušení instruktoři a vyškolení trenéři nebo zástupci klubů jednotlivých sportů. Chceme tak zajistit, aby se dětem dostalo profesionálního přístupu. Ukázky jednotlivých sportů zajišťují sportovní oddíly a svazy Prahy, např. kanoepolo, krasojízda, sálová cyklistika, veslování, kanoistika, beachvolejbal, softball, baseball a mnoho dalších.

V tomto roce zařadíme do kempů další podprojekt. Projekt obsahuje 5 témat, která se vztahují ke zdravé výživě a zdravému životnímu stylu. Např.: Proč je důležité pít vodu? Jak je důležité jíst ovoce a zeleninu, a co obsahují? Strava musí být pestrá a snídaně je nejdůležitější jídlo dne, atd. Každý den se děti naučí jedno z pěti témat.

letak 2016 vsechny kempy v2Hlavním cílem kempů je nalezení způsobu, jak dětem ukázat, že volný čas se dá strávit pohybem a že sportů, ve kterých mohou vynikat a mohou je bavit, je mnoho.

Termíny, program a přihlášku naleznete na www.sportjoy.cz

Organizátor: Bc. Adéla Jaucová

Email: info@sportjoy.cz, tel.: +420776761301

 

 

 

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s