Petite&Mars přináší věci pro české maminky

_MG_2987Společnost ags 92 pokřtila v prosinci 2015 svoji vlastní značku Petite&Mars. Značka pokrývá všechny potřebné kategorie od kočárků a autosedaček přes postýlky a hračky až po dětské nádobí.

„Mateřství bude šťastnější, pokud budou všechny věci pro děti jako od maminky.“

_MG_2990Společnost ags 92 je na slovenském a českém trhu více jak 20 let a sám majitel společnosti, Zdeněk Žáček, ke vzniku značky Petite&Mars říká: „Již delší dobu jsme přemýšleli, jak zasáhnout do výroby produktů, které my sami prodáváme. Chtěli jsme je vylepšit a posunout je blíže maminkám. Protože to však nebylo možné, rozhodli jsme se začít s výrobou vlastních produktů a přinášíme značku Petite&Mars.“

melSpolečnost při navrhování produktů spolupracuje s domácími technikami a výtvarníky. Prvním výsledkem této spolupráce je dětské nádobí, které vzniklo díky spolupráci s ilustrátorkou dětských knížek Katkou Ilkovičovou.

Díky tomu, že výrobky budou vyráběny přímo společností ags 92, stanou se tak cenově dostupné pro široké spektrum maminek.

mon.PNGPetite&Mars má na trhu svého předchůdce – je jím značka Monza, přes kterou začala společnost ags 92 vyrábět a nabízet svoje produkty. „Značka Monza nám pomohla mnohé věci najít a vyzkoušet. Spolu s ní jsme hledali potřeby maminek na českém i slovenském trhu a zároveň také testovali svoje schopnosti. Mnoho věcí jsme vylepšili a získali tak cenné zkušenosti, které zužitkujeme v rámci značky Petite&Mars,“ dodává Zdeněk Žáček.

Značka Petite&Mars byla pokřtěna v prosinci loňského roku a jak jinak, než mlékem :). Držíme značce pěsti a těšíme se na spolupráci!

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s